NEWS

Leden, za kamna vlezem

Přípravka se v lednu zatím nekoná. Tréninky fotbalu vypisuje přímo Radek. Prosím dejte nám chvilku na dokončení něčeho opravdu velkého. Díky

Přípravka 22 i 23/11 se ruší

Bohužel musí Michal oběhat úřady na dotace a ještě jsme ho nenaklonovali (prý naštěstí), tak tento týden bez tréninku ;)

Trénink Vlčků 02/11 odpadá :/ 

Moc se všem omlouvám, ale zítra musím na kontrolu s kolenem k kvůli vazům. Mám velmi protekční termín, další volný je až na Vánoce. Proto musím zrušit zítřejší trénink Vlčků :/ moc se omlouvám Michal

ZIMNÍ TRÉNINKY 2016/2017


Po (od 7/11) - běžecký trénink (kdo: fotbal + cheer) - sraz 17:30 u Stromu, s sebou běžecké věci, čelovku, věci na převlečení - DOBROVOLNÉ - Radek/Michal
Út (od 1/11) - cheerleadres -18:00 JumpPark s Eliškou
- fotbal - 17:30 ZŠ Lupáčova fyzička s R&H
St (od 1/11) - footbal přípravka - 16:30 SPŠS Gočárova suchá pžíprava s Michalem

Turnaj Vochov

Na tento turnaj je domluvena opět cesta autobusem! Sraz hráčů je na parkovišti před hlavním nádražím (nahoře nad metrem - naproti historické budovy nádraží) je v 7:45 hodin, odjezd nejpozději v 8:00 hodin! 

Zpět autobus přijede v cca 17:30 hodin. Míst k sezení je 35, ale určitě tolik hráčů a cheers není, takže je dost místa i pro rodiče, bratry, sestry, psy a kočky.

Pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí jet z Prahy autobusem je sraz přímo na místě - adresa hriště je uvedena nahoře, prosím o dostatečnou časovou rezervu. Na místě nejpozději v 9:30 hodin.

Nábory  

 první lekce 19 a 20/9

11/9 2016

Potkali jste nás v minulých týdnech na náborových akcích a chtěli byste se k nám přidat? Není nic lehčího. 

Prostě přijďte na jeden z našich tréninků.

Přípravky:

- všeobecná sportovní příprava se zaměřením na míčové a kolektivní sporty  - po nebo st od 17:30 na hřišti SPŠ stavební J. Gočára, Pankrác

- všeobecná sportovní příprava se zaměřením na rytmiku, gymnastiku a tanec do 8 let - út od 17:00 na hřišti ZŠ Žernosecká (sraz před školou)

- všeobecná sportovní příprava se zaměřením na rytmiku, gymnastiku a tanec do 12 let - út od 18:00 na hřišti ZŠ Žernosecká (sraz před školou)